Desolation
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Informator

Go down 
AutorWiadomość
Nyanyanyan
Admin
Nyanyanyan


Join date : 26/11/2014
Liczba postów : 29

Informator Empty
PisanieTemat: Informator   Informator EmptyPon Gru 01, 2014 1:28 am

    Światy, w których mogę prowadzić sesje: Bardziej autorskie, jak bazowane na konkretnych światach, jednakże otwarta jestem na wszelkie sugestie od graczy na temat świata, w którym chcą grać. Prawdopodobnie ograniczę się do 2-3 światów, w których będą rozgrywać się sesje.
    Preferowany rodzaj rozgrywki: Wszystko po trochu, jednak od typowej nawalanki preferuję story-telling i logiczne myślenie. Myślę jednak, że każdy znajdzie coś dla siebie.
    Cechy MG: Najczęstsze urazy, jakie się zdarzają na moich sesjach, to urazy psychiczne. Tuż po nich wielka irytacja graczy, którym poszło wiele rzeczy nie po myśli. Także jeżeli nie masz sił, by zmieniać i dobrze odgrywać postać lub myślisz, ze jesteś uber pro koksem, któremu zawsze wszystko wyjdzie - poszukaj innego MG. Nie toleruję głupoty. Zasadniczo odpisy raz w tygodniu, chyba że najdzie mnie wena. Albo mam pracę i mnóstwo rzeczy do napisania, wtedy czas się przedłuży, jednak nie trzymam się mocno do deadline'ów z odpisami.
    Inne: Wszelkie propozycje i uwagi proszę kierować na PW~!
Powrót do góry Go down
 
Informator
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Informator
» Informator
» Informator
» Informator

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Desolation :: Bordello :: Kosz :: PRIVATE RYAN :: Sesje Nanaś-
Skocz do: