Desolation
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Informator

Go down 
AutorWiadomość
Fem

Fem


Join date : 27/11/2014
Liczba postów : 8

Informator Empty
PisanieTemat: Informator   Informator EmptyPią Lis 28, 2014 10:52 am

Informator:

    Światy, w których mogę prowadzić sesje: Głównie będą to światy "autorskie", zrodzone w moim mózgu przez połączenie i pozmienianie niektórych aspektów z kilku książek, jednak w gruncie rzeczy staram się żeby nie było to aż tak pozżynane. Bardzo możliwe, że dam również swoje własne historie, które kiedyś pisałem lub chociaż zacząłem pisać... Jeśli będzie zapotrzebowanie czy coś, mogę prowadzić misje w światach z mangi i anime, gier komputerowych i książek. Filmy odpadają, bo ich nie oglądam.

    Preferowany rodzaj rozgrywki: Storytelling z elementami walki, jednak nie jest ona zbyt wymagająca. Kto chodził do mnie na misje na innych forach to wie. Wystarczy myśleć i wszystko będzie dobrze.

    Cechy MG: Na tygodniu chodzę do pracy, w weekend mam szkołę, więc teoretycznie nie mam czasu, ale zawsze znajdę kilka godzin, żeby odpisać. O ile akurat nie będę miał egzaminów, albo "zapie*dolu" w pracy, bo wtedy tylko śpię i gram.

    Inne: Jestem dość miłym Mg, ale NIENAWIDZĘ jak ktoś nie czyta dokładnie moich postów i za to będę karał. Za robienie idiotycznych rzeczy też [nie licząc odgrywania postaci].
Powrót do góry Go down
 
Informator
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Informator
» Informator
» Informator
» Informator

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Desolation :: Bordello :: Kosz :: PRIVATE RYAN :: Sesje Fema-
Skocz do: